Wszystkie bestsellery

Filtruj według

Cena

Cena

  • 19,00 zł - 572,00 zł

łańcuszki damskie srebrne
łańcuszki damskie srebrne

łańcuszki damskie srebrne

Proponujemy Państwu szeroki wybór damskich łańcuszków srebrnych – wszystkie łańcuszki stworzone zostały ze srebra o najwyższej próbie 925, co zapewnia ich trwałość i doskonałą jakość.
W naszej ofercie znajdują się łańcuszki srebrne klasyczne jak te typu żmijka o różnej grubości i długości, łańcuszki srebrne idealne do noszenia na co dzień jak i bardziej ekstrawaganckie -  kwadratowe, które są znakomite zarówno do noszenia w dzień jak i stanowią doskonałą ozdobę eleganckiego stroju wieczorowego.
Staramy się, by naszą kolekcją zaskarbić sobie Państwa serca, dlatego wybraliśmy głównie łańcuszki srebrne delikatne, o standardowych wzorach, które jednak mają w sobie coś nietuzinkowego i dostojnego – te typu linka są na przykład idealne, by dołączyć do nich wisiorek, Twister czy Spiga/Corda natomiast będzie efektowny bez elementów dodatkowych a Koreana i łańcuszek kwadratowy sprawi, że biżuteria będzie stanowić dopełnienie stroju i z całą pewnością podkreśli styl i gust jego właścicielki.
Warto także wspomnieć o srebrnych łańcuszkach kulkowych i Cardano bowiem to jedne z klasycznych wzorów, które Panie wybierają jako delikatną biżuterię ozdobną.
Dodajmy, że wszystkie łańcuszki srebrne dostępne są w kilku rozmiarach, o różnej wadze, długości czy szerokości, do wszystkich także dołączona jest metka jubilerska i ozdobne pudełko.
Biżuteria srebrna to nadal najchętniej nabywany rodzaj ozdoby ciała – jako sklep z biżuterią srebrną gwarantujemy tym samym, że nasze łańcuszki będą z pewnością doskonałym prezentem dla bliskich.

Aktywne filtry