Dzień zakochanych, to czas miłości, wszechobecnej i ogarniającej, data 14 luty, czy tylko ona musi być tym wyjątkowym dniem, w którym mamy obdarzać swoją wyjątkową jedyną miłością? Myślę, że możemy kochać tak samo każdego dnia, musimy tylko czasem się postarać, bez wyznaczania daty, bez czekania na okazje, możemy tego doświadczyć tak dość zwyczajnie z potrzeby dawania.  Nie ma miłości ważniejszej, mniej kochanej lub bardziej, każdy dzień może być wyjątkowy, a wszystko zależy od nas. Dlaczego tak jest, że musimy pamiętać o pięknych chwilach, które przybliżają nas do naszej drugiej połówki, czy kobiety mają mężczyzn za rebeliantów, jakby uciekinierów uczuć? czy Panie dają sobie spokój, a czasem nawet usprawiedliwiają facetów, pracą, mnóstwem zajęć czy ich znakomitością, której jednak nie pokazują na co dzień, zamykając się w zwyczajności.

zawieszka serce łamane na pół

Mężczyźni mimo wszystko, często czekają na ten sygnał, kiedy mogą być romantyczni, bo chcą, ale boją się uzewnętrznić , świat się zmienił, a oni nie zawsze znają jego reguły, wyznaczenie daty 14 luty, jednak nie było złe, pewne daty są niepodważalne, a to i dobrze. Co może być oznaką uczucia od faceta? Nie chce napisać  miłości, bo miłość, to mocne słowo, wolałabym żeby nie było pomylone z niczym innym. Myślę, że kwiaty to zawsze podstawa, która spowoduje uśmiech, im większy bukiecik tym lepiej, choć to nie do końca prawda, a na pewno pamięć o danym dniu, żeby dać niespodziankę na czas, to jest najważniejsze. Polecam tak że,  małe podarunki, a jak że inaczej :), jak łańcuszek srebrny z sercem do przełamania się, to nie są kwoty przez które spowodują że będziemy myśleć w ogóle o pieniądzach, nie pomniejszą naszego budżetu, kwoty wręcz porównywalne do kosztów za bukiecik, a oznaka uczucia na pewno trwalsza.

łańcuszek srebrny lisi ogon

Pisanie o pieniądzach w kwestii uczuć, nie zawsze ma sens, bo podarowanie połówce przysłowiowej zapiekanki z biedronki, stworzenie odręcznie laurki, może spowodować uśmiech, to wyraz chęci pamięci o łączących uczuciach. Uważam mimo to, że trzeba potrafić sobie wybaczać wady, te mniejsze przede wszystkim i te lekkie błędy, nie każdy urodził się idealny, to można w różny sposób uzupełnić, choć nie polecam wybaczania dużych błędów, ok jak kto woli, wkraczanie między duet nie jest rozsądne.