Katalog

Włączone filtry:
Kategorie
Stan:
biżuteria męska

Posiadamy w ofercie biżuterię męską ze srebra 925 - łańcuszki męskie, bransoletki srebrne męskie i wiele innych. Gwarantujemy niskie ceny. Zapraszamy! W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór tak popularnej w ostatnim czasie biżuterii męskiej.

Ta została stworzona zgodnie z należytymi standardami i według najnowszych trendów. W ofercie Best...

Posiadamy w ofercie biżuterię męską ze srebra 925 - łańcuszki męskie, bransoletki srebrne męskie i wiele innych. Gwarantujemy niskie ceny. Zapraszamy! W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór tak popularnej w ostatnim czasie biżuterii męskiej.

Ta została stworzona zgodnie z należytymi standardami i według najnowszych trendów. W ofercie Bestsilver znajdują się głównie wyroby ze srebra 925, czyli te o najwyższej próbie, które zawierają 92,5% czystego srebra. Dzięki temu biżuteria stale zachowuje swoje właściwości, nie uczula a przede wszystkim nie czarnieje. Proponujemy Państwu męskie łańcuszki Pancerka, o charakterystycznych klasycznych, grubych i okrągłych ogniwach, z których każdy wyróżnia się inną długością, wagą czy szerokością ogniw. Posiadamy także niespotykane wzory Spancer i Cubana, które wyróżniają się ogniwami kwadratowymi. Oferujemy także łańcuszki męskie Figaro, które cechuje przeplot równych ogniw z dodatkiem tych bardziej podłużnych. Na uwagę zasługują także z całą pewnością nasze męskie łańcuszki Nonna, które są nieco bardziej ozdobne bowiem na ich podstawowy wzór składają się dwie wielkości ogniw, nakładających się na siebie – daje to rzeczywiście nietuzinkowy efekt dekoracyjny. W naszej ofercie zamieściliśmy także łańcuszki Rombo, które każdemu Panu sprawdzą się idealnie do noszenia na co dzień – te są delikatne o bardziej kwadratowych, nakładających się na siebie ogniwach. Model kolejnego łańcuszka, jaki znalazł się w propozycji Bestsilver to Ankier. To niezwykle ozdobna biżuteria męska, która sprawdzi się doskonale jako prezent. To łańcuszek o rzadko spotykanych prostokątnych ogniwach, splecionych na przemian płasko oraz poziomo. W ofercie biżuterii męskiej posiadamy także łańcuszki męskie dedykowane wszystkim odważnym – to ozdobne łańcuszki o ozdobnym wzorze, często nazywane na przemian Gucci, Marina i TDS. Od co najmniej kilku już sezonów prawdziwym hitem na rynku są łańcuszki męskie kulkowe – te, które proponujemy doskonale nadają się do zawieszania na nich na przykład popularnych nieśmiertelników; będą z całą pewnością idealnym prezentem dla niego. Zachęcamy do obejrzenia naszej oferty biżuterii męskiej, w której oprócz łańcuszków proponujemy również szeroki wybór bransoletek męskich o podobnych wzorach. Tą dedykujemy wszystkim Panom oraz tym, którzy szukają dla nich wyjątkowego podarunku na każdą okazję w przystępnej cenie.

Więcej

biżuteria męska Jest 470 produktów.

Podkategorie

 • łańcuszki pancerka

  Łańcuszki męskie Srebrne wzór Pancerka, to jeden z najmodniejszych wzorów męskich wszech czasów, choć mimo upływu lat, nadal chętnie noszony przez mężczyzn. U nas całość, każdy łańcuszek ze srebra, próby 925. Dodajemy opakowania firmowe, oraz metkę z wagą wyrobu.

 • łańcuszki figaro

  Łańcuszki srebrne o wzorze figaro. Z jednym podłużnym ogniwem. Wzór prosty ale ponadczasowy. Zakupią Państwo u nas wiele grubości tego łańcuszka.

 • łańcuszki nonna

  Łańcuszek męski srebrny, o niespotykanym wzorze NONNA.

 • łańcuszki rombo

  Łańcuszki ze Srebra, rodzaj ROMBO. Łańcuszki idealne do noszenia, każdego dnia.

 • łańcuszki garibaldi

  Łańcuszki o wzorze garibaldi, nazywane tak że plecionką lub ósemką. Ciekawy srebrny wzór dla mężczyzn, którzy szukają niepowtarzalnych wzorów.

 • łańcuszki ankier

  Łańcuszek srebrny, model ANKIER. Doskonały pomysł na prezent dla niego.

 • łańcuszki tds / marina

  Łańcuszki Srebrne, nazywane na przemian gucci, tds, marina. Oryginalny wzór dla odważnych mężczyzn.

 • łańcuszki kulkowe

  Łańcuszki Srebrne kulkowe, pasujące do noszenia z nieśmiertelnikami. Wykonane ze srebra, próby 925.

 • łańcuszki s-pancer /...

  Niespotykane gatunki męskich łańcuszków, SPANCER lub Cubana - pancerka kwadratowa.

 • bransoletki męskie

  Bransoletki Srebrne Męskie. W sprzedaży różne męskie wzory, od pancerek, figaro, po nonna, rombo, TDS (marina). Zapraszamy, wszystkie bransolety ze srebra, próby 925.

 • Krzyżyki Dewocjonalia

  Krzyżyki srebrne i dewocjonalia idealne na komunię świętą. Zakupią Państwo w sklepie bestsilver, srebrne krzyżyki męskie oraz damskie. W tej kategorii znajdują się również często poszukiwane medaliki, tj. szkaplerze.

na stronę
Pokazuje 469 - 470 z 470 elementów
Pokazuje 469 - 470 z 470 elementów